TopList

Brutální hry (502 her)

Ve hře Drop Dead Olympics budete ovládat plyšového medvídka, ale nenechte se zmást, není to hra pro holky! Vaším úkolem bude medvídka odhodit co nejdále, aby si co nejvíce ublížil. Nic pro slabé povahy.

 63%
Drop Dead: Olympics
FlashDesert Rifle 2 (6.8 MB)

Ve hře Desert Rifle 2 budete muset postřílet všechny nepřátele. Budete mít k dispozici různé zbraně na eliminování nepřátel. Doporučuji mířit na hlavu, ušetříte čas i náboje.

 68%
Desert Rifle 2
FlashStronghold (3.2 MB)

Ve hře Stronghold se ocitnete na planetě Mars za účelem těžit minerály a jiné nerostné suroviny. Vy ale budete mít úplně jiný úkol. Vy budete muset ubránit vaše území před nájezdy všech možných nestvůr.

 61%
Stronghold

Ve hře 5 Minutes to Kill Yourself budete mít 5 minut na to, abyste spáchali sebevraždu a nebude to vůbec jednoduché, protože jste extrémně odolní. Budete procházet v jednom malém komplexu a snažit se způsobit si co nejvážnější zranění.

 66%
5 Minutes to Kill Yourself
FlashStinger Mission (7.6 MB)

Ve hře Stinger Mission se utkáte se zombies. Budete mít k dispozici několik zbraní, ale i přesto to nebude jednoduché, protože zombíkům se nebude chtít znova umřít a budou vstávat ze země dokud je nerostřílíte na malinké kousíčky.

 60%
Stinger Mission
FlashRoad of the Dead (24.5 MB)

Ve hře Road of the Dead budete muset vyjet z města zombies po zaneřáděné silnici. Budete se muset vyhýbat překážkám na silnici a když uvidíte nějakého zombíka, tak ho naberte autem, aby už nikoho neotravoval.

 74%
Road of the Dead
FlashUndead Highway (5.4 MB)

Tak tahle hra je opravdu masakr. Grafika hry i hratelnost a zvuky jsou na vysoké úrovni. Navíc si užijete nespočet nejrůznějších zbraní a jediné, co budete dělat, je zabíjet zombies, kterých bude opravdu mnoho.

 62%
Undead Highway
FlashDead Town (6.8 MB)

Ve hře Dead Town se ocitnete v mrtvém městě plném zombies a budete mít u sebe brokovnici a basebolovou pálku. Vašim úkolem bude pozabíjet co nejvíce zombies. Dejte si pozor na tlustého bosse!

 61%
Dead Town

Gibbets 2 Level Pack je srandovní, ale i lehce brutální hra, ve které zčásti využijete svůj postřeh. Vašim úkolem bude šípem vystřeleným z luku přeseknout provaz, na kterém se chce uškrtit jeden nebo více nebožtíků. Hra má 48 levelů a všechny jsou omezeny časovým limitem.

 60%
Gibbets 2 Level Pack
FlashZombie Trapper (4.7 MB)

Zombie Trapper je hra se zombies. Vašim úkolem ve hře bude pozabíjet co nejvíce zombies. Budete je střílet normální střelnou zbraní a nebo je chytat do pastí. Za každého zabitého zombíka dostanete peníze a na konci levelu si můžete koupit třeba novou zbraň.

 65%
Zombie Trapper

Ve hře Destroy the Village budete ovládat raketku, kterou budete navádět na cíl. Musíte v každém levelu zničit všechny cíle, jinak budete muset dělat level znovu.

 52%
Destroy the Village!
FlashMass Mayhem (2.1 MB)

Ve hře Mass Mayhem budete hrát za teroristu a vašim úkolem bude pozabíjet co nejvíce lidí. Ocitnete se uprostřed města a budete mít bazuku a výbušninu připevněnou na těle. Vašim úkolem bude raketou z bazuky pozabíjet co nejvíce lidí a pak spáchat kamikadze.

 60%
Mass Mayhem

Ve hře Madness Miscreation budete jako tajný ninja zabíjet spoustu nepřátel. Budete muset být rychlí a přesně mířit, jinak dlouho nepřežijete. Nepřátel je opravdu mnoho, tak hurá na ně!

 57%
Madness: Miscreation

Ve hře Sift Heads World se z vás stane profesionální zabiják. Budete dostávat nelehké úkoly, kde a koho poslat na onen svět. Není to lehká práce, ale je královsky placená a odměnou nebudou jenom peníze, ale i respekt.

 63%
Sift Heads World: Act 6
FlashZombie Slaughter (3.6 MB)

Vybudujte domobranu a braňte se proti nájezdům všetečných a krvežíznivých zombies. Vašim úkolem bude odolávat co nejdéle nájezdům zombies.

 56%
Zombie Slaughter