TopList

Brutální hry (502 her)

Ve hře Sift Heads World se z vás stane profesionální zabiják. Budete dostávat nelehké úkoly, kde a koho poslat na onen svět. Není to lehká práce, ale je královsky placená a odměnou nebudou jenom peníze, ale i respekt.

 56%
Sift Heads World: The Ultimatum
FlashMadness Hydraulic (17.5 MB)

Madness Hydraulic je výborná hra z dílny Newgrounds. Ve hře budete zabíjet nepřátele a brát si jejich zbraně. Je to vcelku akční a brutální hra. Nic pro slabé povahy.

 67%
Madness Hydraulic
FlashZombie Splatter (4.2 MB)

Ve hře Zombie Splatter budete likvidovat zombies, kteří se na vás poženou ze všech stran. Budete mít na výběr z několika zbraní, takže likvidace zombies bude postupem času zábavnější.

 65%
Zombie Splatter
FlashDoom Patrol (12.3 MB)

Ve hře Doom Patrol budete mít za úkol vyčistit základnu od podivných příšer. Budete mít k dispozici 3 zbraně a v každém levelu se asi budete trošku bát.

 64%
Doom Patrol
FlashSierra 7 (28.4 MB)

Pokud jste fanoušky her typu Counter Strike stejně jako já, tak vás zajisté pobaví hra s názvem Sierra 7. Hru vidíte z 3D pohledu a vaším úkolem bude zachraňovat rukojmí a eliminovat všechny teroristy. Na začátku hry si projdete moc pěkným tutorialem, kde se dozvíte co a jak ;-)

 67%
Sierra 7
FlashZombie Waster (1.2 MB)

Ve hře Zombie Waster budete muset likvidovat zombies obrovskou rychlostí, jinak vás sežerou za živa. Nesmíte se netrefit, protože nešikovně za zombíkama jsou přivázaní vaši prátelé a ty musí žít. V této hře uplatníte hlavně perfektní postřeh.

 62%
Zombie Waster
FlashMass Mayhem 2 (3.1 MB)

Ve hře Mass Mayhem 2 budete hrát za teroristu a vašim úkolem bude pozabíjet co nejvíce lidí. Ocitnete se uprostřed města a budete mít bazuku a výbušninu připevněnou na těle. Vašim úkolem bude raketou z bazuky pozabíjet co nejvíce lidí a pak spáchat kamikadze.

 62%
Mass Mayhem 2
FlashFlaming Zombooka 2 (3.6 MB)

Flaming Zombooka 2 je logická hra se zombies, kde na vás čeká celkem 45 levelů různé obtížnosti. V každém z nich budete mít za úkol postřílet všechny zombies na obrazovce.

 67%
Flaming Zombooka 2

Hobo je opět na scéně. Propustili ho z vězení nebo z něj utekl a teď je zase na ulici, ale zajímá se o něj armáda, takže nebude mít klid na poflakování ani zevlování.

 62%
Hobo 4: Total War

Ocitnete se v muzeu a všude kolem vás budou všelijaké příšery. Výhodou je, že máte zbraň a můžete se bránit. Příjdete na to, odkud se všechny ty příšery vzaly. Na začátku hry projdete jednoduchým tutorialem, abyste věděli, jak se hra ovládá.

 59%
Museum of Science Fiction
FlashBarnville Massacre (1.7 MB)

Ve hře Barnville Massacre budete obyčejný farmář a budete si jen tak farmařit až do okamžiku, kdy se proti vám spiknou všechny zvířátka a vy se jim budete muset ubránit.

 62%
Barnville Massacre
FlashMonster Mowdown (955 kB)

Monster Mowdown je masakr se zombies. V této hře budete zabíjet opravdu hodně zombies. Za každého zabitého zombie dostanete peníze a na konci levelu si budete moci koupit lepší zbraně nebo týmového parťáka.

 61%
Monster Mowdown

V této hře budete v roli pouličního doktora, který bude mít za úkol uzdravit pacienty ne příliš běžnými předměty. Dávejte si však pozor, aby vám pacient nepodlehnul. Upozorňuji, že hra není vhodná pro malé děti a slabší povahy.

 69%
Amateur Surgeon: Christmas Edition
FlashAmateur Surgeon 2 (5.6 MB)

V této hře budete v roli pouličního doktora, který bude mít za úkol uzdravit pacienty ne příliš běžnými předměty. Dávejte si však pozor, aby vám pacient nepodlehnul. Upozorňuji, že hra není vhodná pro malé děti a slabší povahy.

 65%
Amateur Surgeon 2
FlashDrop Dead 2 (6.9 MB)

Ve hře Drop Dead 2 budete ovládat plyšového medvídka, ale nenechte se zmást, není to hra pro holky! Máte několik místností a v každé z nich musíte medvídka shodit, aby si co nejvíce ublížil. Nic pro slabé povahy.

 60%
Drop Dead 2