TopList

Brutální hry (502 her)

FlashSydney Shark (8.6 MB)

Ve hře Sydney Shark si zahrajete za žraloka ze Sydney a vašim úkolem bude ničit všechno a sežrat všechny, co vám příjdou do cesty.

 61%
Sydney Shark
FlashRed Baron (14.2 MB)

Ve hře Red Baron budete hrát za rytíře v červeném brnění a plášti. Po shlédnutí zajímavého intra začne samotná hra. Vašim úkolem bude zneškodnit všechny nepřátele pomocí úderů a kopů, které můžete kombinovat i do komba.

 60%
Red Baron
FlashWorms (1 MB)

Worms je jednoduchá hra, kde budete hrát za červa se zbraní a budete likvidovat nepřátelské červy a netopíry. Máte omezený počet nábojů a nabíjíte klávesou SHIFT. Nabíjejte pouze až vám dojdou náboje, jinak zbytečně příjdete o munici. Máte k dispozici ještě meč.

 62%
Worms
FlashWorms 2 (2.2 MB)

Worms 2 je jednoduchá hra, kde budete hrát za červa se zbraní a budete likvidovat nepřátelské červy a jinou havěť. Máte neomezený počet nábojů. Cestou narazíte na nové zbraně a nové nepřátele, takže hra není až tak jednotvárná.

 64%
Worms 2
FlashThe Torture Game (86 kB)

Tato hra není určena pro slabší povahy! Ve hře máte celkem 4 možnosti, jak zabít panáčka přikovaného na kovový kruh. Nic pro holky.

 64%
The Torture Game
FlashThe Torture Game 3 (684 kB)

Tato hra není určena pro slabší povahy! Ve hře máte několik možností, jak zabít panáčka přivázaného na provazech za obě ruce. Nic pro holky.

 81%
The Torture Game 3
FlashRaze (6.2 MB)

Raze je opravdu povedená akční hra. Ve hře si vyberete postavu a jdete do arény střílet se s ostatníma hráčema. Ve hře máte vcelku velký počet zbraní, takže se hned tak nudit nebudete. Pokud patříte mezi milovníky lehce brutálních akčních stříleček, tak Raze je hra přímo pro vás.

 80%
Raze
FlashFlaming Zombooka (1.6 MB)

Flaming Zombooka je logická hra se zombies, kde na vás čeká celkem 45 levelů různé obtížnosti. V každém z nich budete mít za úkol postřílet všechny zombies na obrazovce a máte omezený počet střel.

 63%
Flaming Zombooka
FlashGibbets 2 (4.1 MB)

Gibbets 2 je srandovní, ale i lehce brutální hra, ve které zčásti využijete svůj postřeh. Vašim úkolem bude šípem vystřeleným z luku přeseknout provaz, na kterém se chce uškrtit jeden nebo více nebožtíků. Hra má 48 levelů a všechny jsou omezeny časovým limitem.

 60%
Gibbets 2

Ve hře Sift Heads World se z vás stane profesionální zabiják. Budete dostávat nelehké úkoly, kde a koho poslat na onen svět. Není to lehká práce, ale je královsky placená a odměnou nebudou jenom peníze, ale i respekt.

 59%
Sift Heads World: Act 1

Ve hře Sift Heads World se z vás stane profesionální zabiják. Budete dostávat nelehké úkoly, kde a koho poslat na onen svět. Není to lehká práce, ale je královsky placená a odměnou nebudou jenom peníze, ale i respekt.

 61%
Sift Heads World: Act 2
FlashCreeping (13.8 MB)

Ve hře Creeping si zahrajete za ozbrojeného potetovaného plešouna, který nemá strach z ničeho a z nikoho. Budete zabíjet všechny vaše nepřátele pomocí různých druhů zbraní a postupovat dále městem až k cíli.

 61%
Creeping

Ve hře Dark Base Incubation se ocitnete na nepřátelské základně plné nebezpečných zmutovaných tvorů, kteří vám půjdou po krku. Vašim úkolem bude všechny postřílet a dojít na konec levelu.

 65%
Dark Base: Incubation

Ve hře Dark Base 2 The Hive se ocitnete na nepřátelské základně plné nebezpečných zmutovaných tvorů, kteří vám půjdou po krku. Vašim úkolem bude všechny postřílet a dojít na konec levelu.

 60%
Dark Base 2: The Hive

Ve hře Dark Base 3 Phoenix Team se ocitnete na nepřátelské planetě plné nebezpečných zmutovaných tvorů, kteří vám půjdou po krku. Vašim úkolem bude všechny postřílet a dojít na konec levelu.

 58%
Dark Base 3: Phoenix Team