TopList

Brutální hry (466 her)

Medaile
FlashThe Last Dinosaurs (15.5 MB)

Parádní online hra ve které budete hrát za dinosaura se zbraní. Čeká na vás nespočet levelů a nepřátel a také zbraní a různých dovedností.

 87%
The Last Dinosaurs
Medaile
FlashRaze 3 (24.4 MB)

Raze 3 je opravdu povedená akční hra. Ve hře samotné si vyberete postavu a jdete se do arény střílet s ostatními hráči. Ve hře máte vcelku velký počet zbraní, takže se hned tak nudit nebudete. Pokud patříte mezi milovníky lehce brutálních akčních stříleček, tak Raze 3 je hra přímo pro vás.

 93%
Raze 3
Medaile

Výborná 3D akční multi-playerová FTP střílečka inspirovaná legendární hrou Counter Strike 1.6 v celé své kráse. Není co dodat. Doporučujeme!

 82%
Special Strike Dust 2
FlashKiller Escape 3 (8.2 MB)

Další pokračování hororové adventury. Nedoporučujeme hru spouštět malým dětem nebo těm, co se ještě bojí. Vypadá to, že v tomto díle se budete muset dostat z mimozemské lodi.

 81%
Killer Escape 3

V této 3D hře budete uvězněn v neznámém území a všude kolem vás budou zombie, kteří vám půjdou po krku. Naštěstí jste chráněn plotem a máte s sebou arzenál zbraní.

 88%
Breach of Death: The Bridge

Days of the Dead 3D je pořádná střílečka se zombíkama. Zombies budou všude kolem vás a vy budete mít omezený počet nábojů. Tak hurá na ně!

 68%
Days of the Dead 3D
Medaile

Výborná střílečka z 3D pohledu postavená do prostředí Minecraft. Vaším úkolem bude zabíjet Minecraft zombíky.

 87%
Minecraft: Zumbi Blocks 3D
FlashMy Friend Pedro (3.8 MB)

Online hra My Friend Pedro je pořádná akční hra, která se odehrává v pouličním prostředí.

 92%
My Friend Pedro
FlashBazooki-pocalypse (8.6 MB)

Ve hře Bazooki-pocalypse budete v jednotlivých levelech zabíjet zombíky. Máte omezený počet nábojů, tak přemýšlejte než začnete střílet.

 79%
Bazooki-pocalypse
FlashStorm Ops 4 (11.1 MB)

Napadlo vás někdy, jaké to asi je, být ve věži v tower defence hře a vždy když prochází nepřátelské jednotky, tak po nich bezhlavě pálit!?

 76%
Storm Ops 4
FlashDecision: Medieval (22.3 MB)

Ocitnete se ve středověku a budete muset pomoci místním obyvatelům pozabíjet všechny zombies. Podaří se vám to s jejich primitivními zbraněmi?

 84%
Decision: Medieval
Medaile
Unity3DZombie Survival 3D (29.8 MB)

V této hře se ocitnete v polorozpadlé budově a všude kolem vás budou zombie. Půjdou vám po krku, protože mají chuť na čerstvé maso. Naštěstí jste ozbrojen střelnou zbraní a můžete se bránit.

 81%
Zombie Survival 3D
FlashDead Rampage (6.6 MB)

V této zombie hře budete mít hned dva úkoly zároveň. Za prvé budete muset postavit složité zařízení, což vám zabere delší dobu a za druhé budete muset sebe i to zařízení chránit před nájezdy zombíků.

 75%
Dead Rampage

V této online hře budete řídit obrněné auto a vaším úkolem bude dojet co nejdále a také postřílet co možná nejvíce zombíků.

 76%
Zombie Night Madness 2
FlashGibbets 4 (5.2 MB)

Gibbets 4 je srandovní, ale i lehce brutální hra, ve které zčásti využijete svůj postřeh. Vašim úkolem bude šípem vystřeleným z luku přeseknout provaz, na kterém se chce uškrtit jeden nebo více nebožtíků. Hra má desítky levelů a všechny jsou omezeny časovým limitem.

 84%
Gibbets 4