TopList

Brutální hry (502 her)

Unity3DZombie Vacation (11.8 MB)

Zombie Vacation je 3D akční střílečka se zombíkama. Ocitnete se na pláži a ze všech stran se na vás pohrnou zombíci. Naštěstí máte zbraň, kterou se můžete velmi dobře bránit.

 80%
Zombie Vacation
FlashStick Squad 3 (14.8 MB)

Stick Squad 3 je akční hra, ve které budete plnit různé mise jako nájemný zabiják. Vaší předností bude odstřelovací puška (sniperka), kterou budete nepřátele likvidovat na velkou vzdálenost.

 85%
Stick Squad 3
FlashLondon Rex (14.1 MB)

V této hře s názvem London Rex budete běhat po městě London a požírat lidi a auta tyranosaurusem Rexem. Sbírejte všechny hvězdičky, později se vám budou hodit na nového Rexe.

 81%
London Rex
Unity3DZom Shooter (9.8 MB)

Zom Shooter je 3D akční střílečka se zombíkama. Budete v těsných uzavřených prostorech a zombies se k vám budou pomalu blížit ze všech stran.

 67%
Zom Shooter
Unity3DZombie Strike 2 (13.2 MB)

Zombie Strike 2 je 3D online hra, ve které budete likvidovat zombíky všude kolem vás. Budete mít k dispozici nespočet zbraní, ale omezený počet nábojů.

 85%
Zombie Strike 2
Medaile
Unity3DPixel Warfare 2 (19.7 MB)

Výborná 3D akční střílečka z prostředí Minecraft a ve stylu Counter Strike. Na začátku hry si vytvoříte místnost a nebo se rovnou rychle a jednoduše připojíte už do vytvořené místnost a válka může začít.

 78%
Pixel Warfare 2

V této 3D FPS hře budete na jednom místě a ze všech stran se k vám pohrnou vojáci a vy je budete muset co nejrychleji likvidovat.

 75%
Special Strike Operations
Medaile

Dokážete odolávat nájezdům zombíků? Ocitnete se před domem a budete mít k dispozici nejrůznější zbraně. Musíte ale čelit nájezdům zombies.

 88%
Special Strike Zombies
Unity3DRange of the Dead (14.2 MB)

Ve hře Range of the Dead budete odstřelovat zombíky na poušti svou odstřelovací puškou. Povede se vám zásah do hlavy (headshot) ?

 78%
Range of the Dead
Medaile
Unity3DDoom: Hangar Level (62.2 MB)

Kdo z vás snad nezná jednu z prvních 3D FPS akčních her s názvem Doom, tak má velkou mezeru ve vzdělání. Tato verze je remake staré hry do hezčí unity 3D grafiky. Zahrajte si první level této parádní hry.

 87%
Doom: Hangar Level
FlashZombokill 2 (13.5 MB)

Ve hře Zombokill 2 budete jako osamělý jezdec na motorce projíždět územím zombíků a každou chvilku budete muset hledat benzín, abyste mohli pokračovat v cestě. Jenže vždycky když zastavíte kvůli benzínu, sesypou se na vás hordy zombies.

 89%
Zombokill 2
Unity3DZombie Strike (13.2 MB)

Zombie Strike je 3D online hra, ve které budete likvidovat zombíky všude kolem vás. Budete mít k dispozici nespočet zbraní, ale omezený počet nábojů.

 86%
Zombie Strike
Medaile
Unity3DCounter Strike 1.6 (43.7 MB)

Legendární a kultovní 3D FPS Counter Strike 1.6 si můžete zahrát s ostatními hráči jednoduše a rychle bez jakékoli instalace hned teď. Doporučujeme !!!

 89%
Counter Strike 1.6
FlashState of Zombies 2 (3.6 MB)

State of Zombies 2 je hra, ve které budete likvidovat zombies. Ocitnete se na ulici s pistolí a páčidlem a musíte dojít na konec ulice a přežít. Samozřejmostí jsou nové zbraně a různá vylepšení.

 88%
State of Zombies 2

Online hra My Friend Pedro Arena je pořádná akční hra, která se odehrává v pouličním prostředí. Budete mít za úkol zlikvidovat všechny nepřátele v aréně.

 88%
My Friend Pedro: Arena