TopList

Brutální hry (502 her)

V této online hře se z vás stane gladiátor a budete bojovat na život a na smrt v aréně. Když budete vyhrávat, tak za to budete dobře odměněni.

 82%
Spartacus: First Blood
FlashKiller Escape (9.3 MB)

Tuto hororovou adventuru radši nespouštějte, pokud se ještě bojíte. Ve hře na vás nečeká nic pěkného ba naopak se budete bát.

 80%
Killer Escape
Medaile
FlashBearBarians (6.9 MB)

BearBarians je akční střílečka, ve které budete mít velký počet zbraní a budete likvidovat všechny možné nepřátele.

 91%
BearBarians
FlashZombie Horde (1.4 MB)

Ve hře Zombie Horde se dostanete při východu měsíce na rozlehlou louku plnou dětí a budete z nich dělat zombie děti. Čím více vás bude, tím lépe.

 75%
Zombie Horde

V této hře budete zabíjet spoustu nepřátel a plnit různé mise nebo si můžete zvolit free play mód a hrát jen tak. Můžete použít několik zbraní k likvidaci nepřátel včetně granátů.

 87%
Intruder Combat Training
FlashFeed Us 4: Xmas (5.9 MB)

Ve hře Feed Us 4 Xmas budete hrát za malou dravou masožravou rybičku. Vaším úkolem bude nakrmit rybičku lidským masem. Toho docílíte tak, že potopíte lidské plavidlo a když se bude kořist topit ve vodě, tak hurá do jídla. Vaše rybička poroste a budete jí moci vylepšovat její dovednosti.

 76%
Feed Us 4: Xmas
FlashHobo 7: Heaven (6.8 MB)

Hobo je opět na scéně a tentokrát se z pekla dostal rovnou do nebe, kde ho zase tak rádi nevidí.

 88%
Hobo 7: Heaven

Gibbets Santa in Trouble je srandovní, ale i lehce brutální hra, ve které zčásti využijete svůj postřeh. Vašim úkolem bude šípem vystřeleným z luku přeseknout provaz, na kterém se chce uškrtit jeden nebo více nebožtíků. Hra má desítky levelů a všechny jsou omezeny časovým limitem.

 79%
Gibbets: Santa in Trouble
FlashFeed Us 4 (5.5 MB)

Ve hře Feed Us 4 budete hrát za malou dravou masožravou rybičku. Vaším úkolem bude nakrmit rybičku lidským masem. Toho docílíte tak, že potopíte lidské plavidlo a když se bude kořist topit ve vodě, tak hurá do jídla. Vaše rybička poroste a budete jí moci vylepšovat její dovednosti.

 78%
Feed Us 4
Medaile
FlashEarn to Die 2012 (5.4 MB)

Earn to Die 2012 je parádní hra se zombíkama. Ve hře budete mít za úkol dojet autem přes území plné zombíků až k helikoptéře. Celkem vystřídáte 3 auta, která si budete moci různě vylepšovat, než dojedete k určenému cíli, který vás dostane pryč z toho nemrtvého území.

 90%
Earn to Die 2012
Medaile

Counter Strike je konečně online a vy si ho můžete zahrát jednoduše ve svém internetovém prohlížeči. Možná si předtím budete muset nainstalovat Unity 3D web player, který naleznete také tady na webu. Doporučujeme !!!

 86%
Critical Strike Portable
Medaile
FlashSiegius Arena (9.6 MB)

V této parádní online hře s názvem Siegius Arena se utkáte jako gladiátorský zápasník v aréně na život a na smrt s jinými gladiátory. Postupem času si budete vydělávat peníze zabitím svých soupeřů a za peníze si koupíte lepší vybavení a zbraně pro boj.

 89%
Siegius Arena
FlashMedieval Shark (8.6 MB)

Ve hře Medieval Shark si zahrajete za žraloka a vašim úkolem bude ničit všechno a sežrat všechny, co vám příjdou do cesty.

 84%
Medieval Shark
Medaile
FlashEarn to Die (3.8 MB)

Earn to Die je parádní hra se zombíkama. Ve hře budete mít za úkol dojet autem přes území plné zombíků až k helikoptéře. Celkem vystřídáte 3 auta, která si budete moci různě vylepšovat, než dojedete k určenému cíli, který vás dostane pryč z toho nemrtvého území.

 89%
Earn to Die

V online hře Fear Unlimited Arena budete mít za úkol pozabíjet všechny nepřátele v aréně za pomoci vašich dvou zbraní - meče a kulometu.

 63%
Fear Unlimited Arena