TopList

Brutální hry (502 her)

Ve hře Feed Us 6 budete hrát za malou dravou masožravou rybičku. Vaším úkolem bude nakrmit rybičku lidským masem. Toho docílíte tak, že potopíte lidské plavidlo a když se bude kořist topit ve vodě, tak hurá do jídla. Vaše rybička poroste a budete jí moci vylepšovat její dovednosti.

 85%
Feed Us 6: Lost Island
Medaile

Earn to Die 2012 Part 2 je parádní hra se zombíkama. Ve hře budete mít za úkol dojet autem přes území plné zombíků až do cíle. Celkem vystřídáte 3 auta, která si budete moci různě vylepšovat, než dojedete k určenému cíli, který vás dostane pryč z toho nemrtvého území.

 93%
Earn to Die 2012: Part 2

V této retro flashovce od ArmorGames budete muset přežít invazi zombíků. K dispozici budete mít pistol, nůž a miny. Je to jedna z prvních flash her, tak se nenechte odradit primitivní grafikou a jednoduchou hratelností.

 80%
Zombie Survival Outbreak
FlashZombie Survival (2.6 MB)

V této retro flashovce od ArmorGames budete muset přežít invazi zombíků. K dispozici budete mít samopal a granátomet. Je to jedna z prvních flash her, tak se nenechte odradit primitivní grafikou a jednoduchou hratelností.

 75%
Zombie Survival
FlashZombie Survival SM (2.3 MB)

V této retro flashovce od ArmorGames budete muset přežít invazi zombíků. K dispozici budete mít pistol, nůž a miny. Je to jedna z prvních flash her, tak se nenechte odradit primitivní grafikou a jednoduchou hratelností.

 69%
Zombie Survival SM

Hrdina Rogan vládne obrovskou silou a dobře to umí s mečem. Proto je jediný, kdo může porazit temné síly zla a celé její vojsko.

 83%
Rogan the Swordmaster
FlashMadville (7.9 MB)

V této online střílečce budete zabíjet všelijaké duchy a příšery z jiného světa. Budete mít k dispozici několik typů zbraní, což hru hodně zpestří a také na vás čeká několik odlišných prostředí a spousta levelů.

 69%
Madville
Medaile

Perfektní 3D online hra s pořádnou akcí a výbornou hratelností, jen trochu náročnější na hardware. Užijete si ve městě spoustu výbuchů a honiček v autě ve stylu GTA. Doporučujeme!!!

 87%
Burnin Rubber: Crash and Burn
FlashRage Truck 3 (3.6 MB)

Usedněte do auta a vydejte se do ulic páchat paniku a chaos. Čím více zmatku uděláte, tím lépe pro vás. Jenom si dejte pozor ať auto neobrátíte na střechu.

 70%
Rage Truck 3
FlashRoad of the Dead 2 (42.6 MB)

Ve hře Road of the Dead 2 budete muset vyjet z města plné zombies po zaneřáděné silnici. Budete se muset vyhýbat překážkám na silnici a když uvidíte nějakého zombíka, tak ho naberte autem, aby už nikoho neotravoval.

 87%
Road of the Dead 2
FlashZombie Trapper 2 (14.3 MB)

Zombie Trapper 2 je hra se zombies. Vašim úkolem ve hře bude pozabíjet co nejvíce zombies. Budete je střílet normální střelnou zbraní a nebo je chytat do pastí. Za každého zabitého zombíka dostanete peníze a na konci levelu si můžete koupit třeba novou zbraň.

 85%
Zombie Trapper 2
FlashPrehistoric Shark (15.5 MB)

Ve hře Prehistoric Shark si zahrajete za žraloka a vašim úkolem bude ničit všechno a sežrat všechny, co vám příjdou do cesty. Kdo udělá nejlepší skóre?

 89%
Prehistoric Shark

Další pokračování hororové adventury. Nedoporučujeme hru spouštět malým dětem nebo těm, co se ještě bojí.

 79%
Killer Escape 2: The Surgery
Medaile

Netrvalo dlouho a další díl online hry série Thing-Thing je tady. Jak už sám název hry napovídá, bude se jednat o klasickou arénu. Na začátku hry si utvoříte profil postavy - její vzhled, vyberete dvě zbraně, zvolíte prostředí arény a nakonec vyberete jeden ze tří módů.

 91%
Thing Thing Arena Classic
FlashZombie World (10.7 MB)

Online tower defence hra Zombie World je hra plná zombíků a krve. Ve hře samotné na vás čeká několik misí a v každé z nich budete muset pozabíjet všechny zombies.

 82%
Zombie World