TopList

Brutální hry (502 her)

Tank Rage in Zombie City je akční online hra se zombíkama. Budete řídit tank a v každém kole budete muset dojet do cíle a čím více zombíků po cestě přejedete nebo zastřelíte, tím více peněz budete mít na upgrade vašeho tanku a zbraní do dalšího kola.

 80%
Tank Rage in Zombie City
FlashZombie Incursion (4.8 MB)

Zombie Incursion je defence střílečka. Jako nebojácný hrdina budete bránit město před útokem všemožných zombíků. K dispozici budete mít nejrůznější zbraně a jiná vylepšení.

 88%
Zombie Incursion

V této hře budete zabíjet spoustu nepřátel a plnit různé mise nebo si můžete zvolit free play mód a hrát jen tak. Můžete použít několik zbraní k likvidaci nepřátel včetně granátů.

 89%
Intruder Combat Training 2x
Medaile
Unity3DPixel Warfare (17.1 MB)

Výborná 3D akční střílečka z prostředí Minecraft a ve stylu Counter Strike. Na začátku hry si vytvoříte místnost a nebo se rovnou rychle a jednoduše připojíte už do vytvořené místnost a válka může začít.

 88%
Pixel Warfare
FlashZombocalypse 2 (21.5 MB)

V této hře na vás čeká nespočet zbraní a zombíků. Zombies na vás budou útočit ze všech stran a vy budete mít spousta zbraní k dispozici, abyste jejich útok potlačili. Jak dlouho dokážete odolávat?

 76%
Zombocalypse 2

Postřílejte všechny zombíky a projděte všechny levely. Máte svůj vycvičený tým, který Vám v tom pomůže.

 82%
Infectonator! Survivors
Medaile
FlashThe Last Dinosaurs (15.5 MB)

Parádní online hra ve které budete hrát za dinosaura se zbraní. Čeká na vás nespočet levelů a nepřátel a také zbraní a různých dovedností.

 88%
The Last Dinosaurs
Medaile
FlashRaze 3 (24.4 MB)

Raze 3 je opravdu povedená akční hra. Ve hře samotné si vyberete postavu a jdete se do arény střílet s ostatními hráči. Ve hře máte vcelku velký počet zbraní, takže se hned tak nudit nebudete. Pokud patříte mezi milovníky lehce brutálních akčních stříleček, tak Raze 3 je hra přímo pro vás.

 92%
Raze 3
Medaile

Výborná 3D akční multi-playerová FTP střílečka inspirovaná legendární hrou Counter Strike 1.6 v celé své kráse. Není co dodat. Doporučujeme!

 82%
Special Strike Dust 2
FlashKiller Escape 3 (8.2 MB)

Další pokračování hororové adventury. Nedoporučujeme hru spouštět malým dětem nebo těm, co se ještě bojí. Vypadá to, že v tomto díle se budete muset dostat z mimozemské lodi.

 81%
Killer Escape 3

V této 3D hře budete uvězněn v neznámém území a všude kolem vás budou zombie, kteří vám půjdou po krku. Naštěstí jste chráněn plotem a máte s sebou arzenál zbraní.

 88%
Breach of Death: The Bridge

Days of the Dead 3D je pořádná střílečka se zombíkama. Zombies budou všude kolem vás a vy budete mít omezený počet nábojů. Tak hurá na ně!

 68%
Days of the Dead 3D
Medaile

Výborná střílečka z 3D pohledu postavená do prostředí Minecraft. Vaším úkolem bude zabíjet Minecraft zombíky.

 86%
Minecraft: Zumbi Blocks 3D
FlashMy Friend Pedro (3.8 MB)

Online hra My Friend Pedro je pořádná akční hra, která se odehrává v pouličním prostředí.

 92%
My Friend Pedro
FlashBazooki-pocalypse (8.6 MB)

Ve hře Bazooki-pocalypse budete v jednotlivých levelech zabíjet zombíky. Máte omezený počet nábojů, tak přemýšlejte než začnete střílet.

 79%
Bazooki-pocalypse