TopList

Brutální hry (502 her)

FlashStorm Ops 4 (11.1 MB)

Napadlo vás někdy, jaké to asi je, být ve věži v tower defence hře a vždy když prochází nepřátelské jednotky, tak po nich bezhlavě pálit!?

 76%
Storm Ops 4
FlashDecision: Medieval (22.3 MB)

Ocitnete se ve středověku a budete muset pomoci místním obyvatelům pozabíjet všechny zombies. Podaří se vám to s jejich primitivními zbraněmi?

 84%
Decision: Medieval
Medaile
Unity3DZombie Survival 3D (29.8 MB)

V této hře se ocitnete v polorozpadlé budově a všude kolem vás budou zombie. Půjdou vám po krku, protože mají chuť na čerstvé maso. Naštěstí jste ozbrojen střelnou zbraní a můžete se bránit.

 80%
Zombie Survival 3D
FlashDead Rampage (6.6 MB)

V této zombie hře budete mít hned dva úkoly zároveň. Za prvé budete muset postavit složité zařízení, což vám zabere delší dobu a za druhé budete muset sebe i to zařízení chránit před nájezdy zombíků.

 75%
Dead Rampage

V této online hře budete řídit obrněné auto a vaším úkolem bude dojet co nejdále a také postřílet co možná nejvíce zombíků.

 76%
Zombie Night Madness 2
FlashGibbets 4 (5.2 MB)

Gibbets 4 je srandovní, ale i lehce brutální hra, ve které zčásti využijete svůj postřeh. Vašim úkolem bude šípem vystřeleným z luku přeseknout provaz, na kterém se chce uškrtit jeden nebo více nebožtíků. Hra má desítky levelů a všechny jsou omezeny časovým limitem.

 86%
Gibbets 4
FlashFeed Us 8: Happy (2.3 MB)

Ve hře Feed Us 8 budete hrát za malou dravou masožravou rybičku. Vaším úkolem v této hře bude požírat maso a jiné rybky a přitom se vyhýbat překážkám v cestě.

 82%
Feed Us 8: Happy
FlashNY Rex (7 MB)

V této hře s názvem NY Rex budete běhat po městě New York a požírat lidi a auta tyranosaurusem Rexem.

 86%
NY Rex

V této hře budete mít za úkol postavit traktor, ale cesta k tomu bude dlouhá a plná zombíků. Vaším úkolem bude sbírat součástky na území plném krvelačných zombies. Nebude to jednoduché, ale časem budete mít k dispozici lepší zbraně.

 84%
Zombies Ate My Motherland
FlashDead Zed 2 (10.8 MB)

V této povedené online hře Dead Zed 2 budete zabíjet spousta zombíků. Postupem času budete nacházet nové a lepší zbraně, ale také zombíků bude přibývat. Takže v posledních levelech půjde spíše o masakr a vlastní přežití.

 88%
Dead Zed 2
FlashFeed Us 7: Pirates (7.4 MB)

Ve hře Feed Us 7 budete hrát za malou dravou masožravou rybičku. Vaším úkolem bude nakrmit rybičku lidským masem. Toho docílíte tak, že potopíte lidské plavidlo a když se bude kořist topit ve vodě, tak hurá do jídla. Vaše rybička poroste a budete jí moci vylepšovat její dovednosti.

 84%
Feed Us 7: Pirates
FlashAtomic Sea (7.6 MB)

Ve hře Atomic Sea budete ovládat dravou rybu a vaším úkolem bude požírat všechno živé, co bude plavat v mořských vodách.

 88%
Atomic Sea
Medaile
HTML5ZombieCraft (3.6 MB)

Ve 3D online hře ZombieCraft se budete bít se zombíkama v krásném prostředí MineCraft světě.

 85%
ZombieCraft
Medaile
FlashZombinsanity (9.8 MB)

V této hře plné zombies se ocitnete na opuštěné vesmírné stanici. Po chvilce zjistíte, že není zas tak opuštěná, jak se na první pohled zdálo.

 87%
Zombinsanity

V této hře budete hrát za zombíka, který se zamiluje do reportérky. Reportérka vám uletí ze studia vrtulníkem a vy se jí vydáte hledat.

 78%
Infectonator! Hot Chase