TopList

Brutální hry (502 her)

Medaile
FlashArmor Mayhem (10.6 MB)

Další výborná hra do sbírky se jmenuje Armor Mayhem. Je to hra typu Unreal Flash nebo Combat Hero Adventures. Ve hře budete běhat po aréně a likvidovat nepřátele. Můžete sbírat různé zbraně, díky kterým se stane hra o dost zábavnější. Doporučujeme!

 89%
Armor Mayhem
FlashBulwark 53 (4.4 MB)

Povedlo se vám vyhnout válce a probudili jste se v bezpečí krytu 53, ale než se nadějete, čeká na vás nové nebezpečí. Všude kolem vás pobíhají zombies a jiné zmutované nestvůry. Zkuste jim uniknout a dostat se do bezpečí!

 64%
Bulwark 53
FlashCubi Kill 4 (3 MB)

Nudíte se v práci a do konce pracovní doby vám zbývá jen pár minut. Říkáte si v duchu, že už se moc těšíte domů a v tu chvíli k vám příjde šéf a má pro vás extra práci. Vy ji s velkým nadšením samozřejmě příjmete a pak si vyjedete výtahem do posledního patra a skočíte :-)

 68%
Cubi Kill 4
Medaile

Combat Hero Adventures je akční střílečka, ve které budete mít velký počet zbraní a budete likvidovat všechny možné nepřátele. Hra obsahuje několik módů (Free for All, Team Deathmatch, Capture the Flag atd).

 84%
Combat Hero Adventures
FlashUnreal Flash 3 (9.9 MB)

Spousta napětí, zbraní, akce, headshotů a střílení si užijete v této předělané hře Unreal do flash podoby. Unreal Flash 3 je velmi rozmanitá akční střílečka, ve které na vás čeká spousta herních módů a zbraní. Úkolem je zabít všechny nepřátele.

 83%
Unreal Flash 3
FlashMadness Combat 6.5 (6.3 MB)

Další brutální video ze série Madness, ve kterém hlavní hrdina likviduje všechny své nepřátele holýma rukama, ale i za použití nejrůznějších střelných zbraní, seker a mečů.

 67%
Madness Combat 6.5
FlashMadness Combat 5.5 (3.9 MB)

Další brutální video ze série Madness, ve kterém hlavní hrdina likviduje všechny své nepřátele holýma rukama, ale i za použití nejrůznějších střelných zbraní, seker a mečů.

 66%
Madness Combat 5.5
FlashZombus (8.5 MB)

Ve velmi pěkně zpracované hře Zombus budete řídit autobus a vaším úkolem bude se dostat z jednoho místa na druhé ve městě plném zombíků a během cesty postřílet nebo přejet co nejvíce zombies.

 58%
Zombus

Podívejte se na další video ze série Madness, ve kterém hlavní hrdina s komplicem likviduje všechny své nepřátele včetně hlavního bosse holýma rukama, ale i za použití nejrůznějších střelných zbraní, seker a mečů.

 77%
Madness Combat 10: Abrogation
FlashBullet (4.5 MB)

Ve hře Bullet budete mít za úkol odstřelovat různé postavy nebo předměty v několika misích, záleží na konkrétní misi. Někdy půjde o rychlost střelby a jindy zase o přežití.

 69%
Bullet

Kdo se bojí zombie, tak by tuto hru neměl spouštět a nebo právě naopak by si jí měl zahrát. Ve hře Insectonator Zombie Mode budete likvidovat velké množství malinkatých zombíků za pomoci nejrůznějších zbraní.

 69%
Insectonator: Zombie Mode
FlashUndead Rampage (3.4 MB)

V této hře se utkáte v aréně s nájezdy mnoha různých zombie nepřátel. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Černé krabičky sbírejte, to jsou náboje a do sudů nestřílejte zblískosti, protože vybuchnou.

 63%
Undead Rampage
FlashZomgies 2 (6.7 MB)

Zomgies 2 je hra se zombies. Ve hře budete utíkat před obrovským počtem zombíků. Máte u sebe zbraň, takže není problém jich za běhu pár postřílet.

 52%
Zomgies 2

Hobo je opět na scéně. Tentokrát se dostane do vzdáleného vesmíru a bude bojovat se samotnýma mimozemšťanama. Schválně se koukněte, jak se mimozemšťanům bude líbit nebo nelíbit způsob boje vandráka Hoba.

 70%
Hobo 5 Space Brawls: Attack of the Hobo Clones

Ve hře The Visitor Massacre at Camp Happy budete hrát za hladovou příšeru z vesmíru a vaším úkolem bude sežrat všechny členy kempu. Budete se k tomu ale muset dopracovat postupně žraním o něco málo větších zvířátek než jste vy sami.

 76%
The Visitor: Massacre at Camp Happy