TopList

Brutální hry (502 her)

FlashFeed Us 2 (3.2 MB)

Ve hře Feed Us 2 budete hrát za malou dravou masožravou rybičku. Vaším úkolem bude nakrmit rybičku lidským masem. Toho docílíte tak, že potopíte lidské plavidlo a když se bude kořist topit ve vodě, tak hurá do jídla. Vaše rybička poroste a budete jí moci vylepšovat její dovednosti.

 80%
Feed Us 2
FlashSpike: Love Story (2.6 MB)

Spike je chlapík, který se bude v této hře snažit proběhnout skrz zabijáckou padací závoru. Vy budete hrát za závoru a budete muset Spika zabít pokaždé, když bude chtít proběhnout. Někdy bude opravdu rychlý a vy budete potřebovat dobrý postřeh, aby vám neproběhl.

 74%
Spike: Love Story
FlashLegends of Kong (2.2 MB)

Online hra Legends of Kong může na první pohled připomínat staré arkádovky, o což se tvůrci hry asi záměrně pokoušeli. V samotné hře budete ovládat vašeho panáčka a procházet různé lokace a likvidovat nepřátele.

 60%
Legends of Kong
FlashKilling Substance (7.4 MB)

Killing Substance je pořádně děsivá online hra. Do domu se vám dostane děsivá malá potvora a z ničeho nic všechny začne zabíjet. Stačí se špatně dotknout jedné věci v domě a můžete hned umřít. Hudba je taky pořádně děsivá a bezvadně vystihuje atmosféru celé hry.

 70%
Killing Substance

Třetí pokračování této parádní online hry nabízí mnohem více možností než předchozí dva díly. Dokážete se ubránit ve městě před nájezdy zombíků nebo Vás zabijou hned první noc?

 71%
The Last Stand: Union City
FlashMonster Mowdown 2 (3.2 MB)

Monster Mowdown 2 je masakr se zombies. V této hře budete zabíjet opravdu hodně zombies. Za každého zabitého zombie dostanete peníze a na konci levelu si budete moci koupit lepší zbraně nebo týmového parťáka.

 67%
Monster Mowdown 2
FlashBlade Rampage (2.3 MB)

Hra Blade Rampage jakoby z oka vypadla známé online hře Hobo. Jediným rozdílem je prostředí hry. Ocitnete se v japonsku několik desítek let zpět. Zlikvidujte všechny nepřátele a osvoboďte civilisty jako pravý hrdina.

 60%
Blade Rampage
FlashZombie Smasher (3 MB)

Ve hře Zombie Smasher budete v několika logických levelech přejíždět zombies autem. V pozdějších levelech to nebude snadné, protože pro úspěšné dokončení levelu bude zapotřebí správné načasování a možná i trochu štěstíčka.

 63%
Zombie Smasher
FlashMadness Ambulation (6.7 MB)

Další šílená hra typu madness neboli česky šílenství. V této hře budete odolávat nájezdům motorek ze všech stran. Vy sami budete ujíždět v sanitce a na střeše sanitky budete mít velkou zbraň a likvidovat všechny nepřátele okolo vás.

 66%
Madness Ambulation
FlashThe Z-Word (7.8 MB)

Online hra Z-Word je plná zombíků, takže v této hře asi těžko narazíte na živého člověka. Ve hře budete muset likvidovat hladové zombies, jinak oni zlikvidují vás. Vyberte si zbraň a pusťte se do nich!

 61%
The Z-Word
FlashZombocalypse (5.6 MB)

V této hře na vás čeká nespočet zbraní a zombíků. Zombies na vás budou útočit ze všech stran a vy budete mít spousta zbraní k dispozici, abyste jejich útok potlačili. Jak dlouho dokážete odolávat?

 80%
Zombocalypse
FlashFeed Us (3 MB)

Ve hře Feed Us budete hrát za malou dravou masožravou rybičku. Vaším úkolem bude nakrmit rybičku lidským masem. Toho docílíte tak, že potopíte lidské plavidlo a když se bude kořist topit ve vodě, tak hurá do jídla. Vaše rybička poroste a budete jí moci vylepšovat její dovednosti.

 72%
Feed Us
FlashBullet 2 (7.2 MB)

Ve hře Bullet 2 budete mít za úkol odstřelovat různé postavy nebo předměty v několika misích, záleží na konkrétní misi. Někdy půjde o rychlost střelby a jindy zase o přežití.

 66%
Bullet 2

V této hře se utkáte s mnoha různými nepřáteli - hlavně zombie. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Hra nabízí několik herních módů a dokáže zabavit na opravdu dlouhou dobu.

 78%
Boxhead The Nightmare
FlashZombie Last Night (2.1 MB)

Jste sám uprostřed noci a všude kolem vás se hemží zombies. Naštěstí máte zbraň a umíte s ní dobře zacházet, tak neváhejte a vystřílejte je všechny, než vás za živa sežerou.

 58%
Zombie Last Night