TopList

Brutální hry (502 her)

Vylepšená verze online hry Curse Village je hororová střílečka. Ve hře budete zabíjet zombies a budete mít k dispozici nejrůznější druhy zbraní. Doporučuju mířit na hlavu ať se nezdržujete.

 73%
New Curse Village
FlashNew York Shark (11.5 MB)

Ve hře New York Shark si zahrajete za žraloka z New Yorku a vašim úkolem bude ničit všechno a sežrat všechny, co vám příjdou do cesty.

 81%
New York Shark
FlashMoby Dick 2 (4.9 MB)

V této online hře budete ovládat bílou velrybu. Vaším úkolem bude ničit plavidla a požírat lidi. Postupen času si budete moci velrybu vylepšovat. Nezapomeňte, že se občas musíte nadechnout nad hladinou a také nakrmit.

 74%
Moby Dick 2
FlashMoby Dick (4.3 MB)

V této online hře budete ovládat bílou velrybu. Vaším úkolem bude ničit plavidla a požírat lidi. Nezapomeňte, že se občas musíte nadechnout nad hladinou a také nakrmit.

 68%
Moby Dick
FlashDead Zed (8 MB)

V této povedené online hře Dead Zed budete zabíjet spousta zombíků. Postupem času budete nacházet nové a lepší zbraně, ale také zombíků bude přibývat. Takže v posledních levelech půjde spíše o masakr a vlastní přežití.

 81%
Dead Zed

Online hra Madness Retaliation je tahová akční hra, ve které budete se svým týmem procházet různé levely a zabíjet všechny možné nepřátele.

 75%
Madness Retaliation
FlashArmed Prophet (12.5 MB)

Jestli se vám líbí online hry typu Hobo, tak Armed Prophet je hra, kterou byste měli určitě vyzkoušet. Ve hře se budete setkávat se třemi druhy nepřátel - zombies, ufoni a roboti. Tak hurá na ně! Ukažte jim, že tahle planeta je hlavně pro lidi.

 72%
Armed Prophet

Jestli si někdo z vás pamatuje na legendární staré hry Doom či Duke Nukem 3D a měl tyto staré hry rád, tak by určitě měl zkusit 3D online hru Super Zombie Shooter. Ve hře budete běhat v labyrintu chodeb a všude budou zombies. Dokážete přežít a najít cestu ven?

 75%
Super Zombie Shooter
FlashTequila Zombies (4.5 MB)

V této hře na vás čeká nespočet zbraní a zombíků. Zombies na vás budou útočit ze všech stran a vy budete mít spoustu zbraní k dispozici, abyste jejich útok potlačili. Jak dlouho dokážete odolávat?

 81%
Tequila Zombies
FlashThug (1.3 MB)

V akční online hře Thug, která se velmi podobá hře Hobo se pustíte do boje s pouličními gangy. Budete se mlátit pomocí nejrůznějších zbraní a nepřátelé budou v přesile, ale to vás neodradí, abyste je všechny pozabíjeli.

 63%
Thug

V této vánoční hře se utkáte s mnoha různými nepřáteli - hlavně zombie. Časem máte k dispozici lepší a lepší zbraně. Hra nabízí několik herních módů a dokáže zabavit na opravdu dlouhou dobu.

 64%
Boxhead The Christmas Nightmare
FlashMass Mayhem 4 (5.1 MB)

Ve hře Mass Mayhem 4 budete hrát za teroristu a vašim úkolem bude pozabíjet co nejvíce lidí. Ocitnete se uprostřed města a budete mít bazuku a výbušninu připevněnou na těle. Vašim úkolem bude raketou z bazuky pozabíjet co nejvíce lidí a pak spáchat kamikadze.

 77%
Mass Mayhem 4
FlashGibbets 3 (4.3 MB)

Gibbets 3 je srandovní, ale i lehce brutální hra, ve které zčásti využijete svůj postřeh. Vašim úkolem bude šípem vystřeleným z luku přeseknout provaz, na kterém se chce uškrtit jeden nebo více nebožtíků. Hra má desítky levelů a všechny jsou omezeny časovým limitem.

 62%
Gibbets 3
Medaile
FlashRaze 2 (11.7 MB)

Raze 2 je opravdu povedená akční hra. Ve hře si vyberete postavu a jdete do arény střílet se s ostatníma hráčema. Ve hře máte vcelku velký počet zbraní, takže se hned tak nudit nebudete. Pokud patříte mezi milovníky lehce brutálních akčních stříleček, tak Raze 2 je hra přímo pro vás.

 88%
Raze 2

Flaming Zombooka 3 Carnival je logická hra se zombies, kde na vás čeká celkem 40 levelů různé obtížnosti. V každém z nich budete mít za úkol postřílet všechny zombies na obrazovce.

 84%
Flaming Zombooka 3: Carnival