TopList

Brutální hry (502 her)

FlashTequila Zombies 2 (12.8 MB)

V této hře na vás čeká nespočet zbraní a zombíků. Zombies na vás budou útočit ze všech stran a vy budete mít spoustu zbraní k dispozici, abyste jejich útok potlačili. Jak dlouho dokážete odolávat?

 88%
Tequila Zombies 2
FlashHobo 6: Hell (6.5 MB)

Hobo je opět na scéně a tentokrát se ze vzdáleného vesmíru dostal kam jinam než do pekla. V pekle ho moc pěkně zrovna nepřivítali a tak se můžete sami přesvědčit, jak se bude rohatým líbit styl boje vandráka Hoba.

 78%
Hobo 6: Hell
Medaile
FlashStrike Force Heroes (17.7 MB)

Další výborná hra do sbírky se jmenuje Strike Force Heroes. Je to hra typu Armor Mayhem, Unreal Flash nebo Combat Hero Adventures. Ve hře budete běhat po aréně a likvidovat nepřátele. Můžete sbírat různé zbraně, díky kterým se stane hra o dost zábavnější. Doporučujeme!

 93%
Strike Force Heroes
FlashFeed Us 3 (4.6 MB)

Ve hře Feed Us 3 budete hrát za malou dravou masožravou rybičku. Vaším úkolem bude nakrmit rybičku lidským masem. Toho docílíte tak, že potopíte lidské plavidlo a když se bude kořist topit ve vodě, tak hurá do jídla. Vaše rybička poroste a budete jí moci vylepšovat její dovednosti.

 82%
Feed Us 3
FlashArchers Oath (2.7 MB)

Archers Oath je srandovní, ale i lehce brutální hra, ve které zčásti využijete svůj postřeh. Vašim úkolem bude šípem vystřeleným z luku přeseknout provaz, na kterém se chce uškrtit jeden nebo více nebožtíků. Postupem času budete mít k dispozici různé druhy šípů.

 68%
Archers Oath
FlashCurse Village 3 (12.3 MB)

Curse Village 3 je hororová střílečka. Ve hře budete zabíjet zombies a budete mít k dispozici nejrůznější druhy zbraní. Doporučuju mířit na hlavu ať se nezdržujete.

 72%
Curse Village 3
FlashTripod Attack (5.8 MB)

Jestli znáte slavný film Válka světů z roku 2005 od režiséra Stevena Spielberga a líbil se vám, tak se vám snad bude líbit online hra Tripod Attack inspirovaná přímo tímto filmem. Ve hře budete hrát za stranu mimozemšťanů a budete likvidovat všechny vojenské síly.

 77%
Tripod Attack
FlashEaster Avenger Ex (7.3 MB)

V této velikonoční online hře si zahrajete za vajíčko, které bude likvidovat ostatní vajíčka. Ze začátku máte k dispozici pouze baseballovou pálku, ale časem získáte i střelné zbraně.

 68%
Easter Avenger Ex

Tato hra navazuje na předchozí díl s názvem 13 Days in Hell. Ve hře budete zabíjet zombíky. Budete mít k dispozici různé zbraně, takže se nebudete nudit.

 80%
13 Days After: Survival

V online hře Zombie Madness budete odolávat nájezdům zombíků ze všech stran. Bude jich opravdu hodně, ale naštěstí máte dostatek účinných zbraní, abyste všechny zombie rychle pozabíjeli.

 72%
Zombie Madness: The Awakening

Curse Village Reawakening je hororová střílečka. Ve hře budete zabíjet zombies a budete mít k dispozici nejrůznější druhy zbraní. Doporučuju mířit na hlavu ať se nezdržujete.

 63%
Curse Village Reawakening

Curse Village Survival je hororová střílečka. Ve hře budete zabíjet zombies a budete mít k dispozici nejrůznější druhy zbraní. Doporučuju mířit na hlavu ať se nezdržujete.

 57%
Curse Village Survival
Medaile

V roli bájného bojovníka na vás čeká několik levelů a prostředí plných nepřátel. Vašim úkolem bude všechny pobít a občas se setkáte i s bossem.

 89%
Achilles 2: Origin of a Legend