TopList

Tower defence hry (175 her)

Ve druhém díle této futuristicky vypadající hry bude Vašim úkolem zničit všechny nepřátelské jednotky. Žádná nesmí proniknout přes Vaší obranu. Stavte a vylepšujte Vaše útočné věže. Kdo přežije 50 levelů?

 62%
Vector Tower Defence 2

V této futuristicky vypadající hře bude Vašim úkolem zničit všechny nepřátelské jednotky. Žádná nesmí proniknout přes Vaší obranu. Stavte a vylepšujte Vaše útočné věže. Kdo přežije 50 levelů?

 58%
Vector Tower Defence X

Dokážete ubránit svůj kaňon před projíždějícími jednotkami? Můžete stavět různé obranné věže a jiná vylepšení.

 68%
Canyon Defense

V dalším díle této rozmanité strategické hry musíte zabránit nepříteli, aby prošel po vaší cestě. K dispozici máte obrovský počet nejrůznějších druhů věží, které pak můžete dále vylepšovat za peníze, které vyděláte z boje.

 68%
Onslaught 2.1
FlashGem Tower Defence (426 kB)

V této hře budete bránit průchodu nepřátel po cestě. Hra se liší v jedné zásadní věci. Obranné věže si nemůžete vybírat, ale náhodně je stavíte do mapy po každém kole a pouze jednu věž si můžete ponechat. Až to uvidíte, tak snad pochopíte.

 55%
Gem Tower Defence
FlashFlashCraft (1.3 MB)

Další hra ve které máte za úkol ubránit svoji pevnost před nájezdy neřátel. Hra je velmi rozmanitá a nabízí mnoho vymožeností. Takže koho tento typ her baví a komu se líbila hra WarCraft, tak ten jistě na nějaký čas hře propadne.

 66%
FlashCraft
FlashProtector (2.4 MB)

V této hře budete mít opět za úkol zabránit nepříteli v průchodu po vaší cestě. Hra je velmi rozmanitá a obsahuje i prvky RPG.

 63%
Protector
FlashAntbuster (417 kB)

Jste na pikniku v parku. Z vašeho piknikového koše si vyndáte ještě teplý koláč a těšíte se, že si na něm pochutnáte. Jenže nejste sami, kdo se teší na koláč. Z díry v zemi vedle vás se vynoří hejno mravenců a očividně mají velký zájem o váš koláč. Ubráníte ho!?

 70%
Antbuster
FlashStalingrad 2 (3.8 MB)

Druhý díl této strategické hry je oproti prvnímu dílu velmi rozmanitý. V této hře už můžete stavět věže i budovy a také můžete posílat do boje vlastní armádu. Hlavním cílem ale zůstává obrana vaší základny.

 63%
Stalingrad 2
FlashStalingrad (1.9 MB)

V této strategické hře svedete boj o Stalingrad. Musíte ho ubránit před nájezdy nepřátel. Stavíte a vylepšujete různé bojové věže, které vám pomohou nepřítele zničit.

 60%
Stalingrad
FlashAnti TD (1.3 MB)

V této hře si vyměníte role. Už nebudete stavět věže a bránit svou pevnost, ale naopak. Teď se budete snažit vytvořit co nejsilnější armádu, aby projela do nepřátelské pevnosti. Kolem cesty jsou rozestavěny bojové věže, které vás nechtějí nechat project a pálí do vás co to dá.

 63%
Anti TD

V této hře máte za úkol stavět věže, aby nepřítel neměl nejmenší šanci dostat se po cestě z temného lesa do vašeho paláce. Stavte a vylepšujte věže, tak abyste zničili nepřálské jednotky.

 62%
Defender Hold the Holy Pig

V prvním díle této hry bude vašim úkolem zabránit všem balónkům, aby se dostaly na konec cesty. Musíte je všechny popraskat. Pomohou vám v tom všelijaké ostré věci.

 66%
Bloons Tower Defense

V této hře bude vašim úkolem zabránit všem balónkům, aby se dostaly na konec cesty. Musíte je všechny popraskat. Pomohou vám v tom všelijaké ostré věci.

 66%
Bloons Tower Defense 2

Podaří se vám odvrátit útoky nepřátel na Budapešť? Na výběr máte ze čtyř vojáků, kteří vám v tom pomohou. Stavět můžete i záterasy, aby to měl nepřítel ještě o něco složitější.

 67%
Budapest Defenders