TopList

Tower defence hry (175 her)

Snafu Tower Defense je další hra, ve které budete bránit svoje území. Můžete si vybrat jednu z deseti map. Každá má jinou velikos a obtížnost, takže bych nezačínal tou poslední.

 54%
Snafu Tower Defense
FlashFrontline Defense (2.7 MB)

Frontline Defense, jak už název hry napovídá, je hra typu tower defence. Vašim úkolem ve hře bude zabránit průjezdu nepřátelských vojáků přes vaše území. Musíte kolem cesty stavět vaše vojenské jednotky, hlavně pěchotu, která nepřátelskou invazi potlačí.

 70%
Frontline Defense
FlashSpace Battle (1.3 MB)

Space Battle je hra, ve které budete bránit svoje území. Nesmí přes nej proletět žádná nepřátelská jednotka. Budete moci stavět různé bojové věže a letadla a po sléze je i vylepšovat za vydělané peníze z boje. Hra nabízí několik úrovní obtížnosti.

 57%
Space Battle
FlashCaroler Defense (666 kB)

Caroler Defense je další hra typu tower defense. Stavíte věže kolem cesty, aby nepřítel nemohl projet do vaší pevnosti.

 54%
Caroler Defense
FlashLord of War (2.5 MB)

Lord of War je lepší tower defense hra, převážně po grafické stránce. Opět budete stavět věže kolem cesty, abyste zabránili průjezdu nepřátelských vojsk. Hra se trochu podobá hře Warcraft 3.

 59%
Lord of War

Série her Madness Combat si každý spojí s brutálnímy klipy, ale tato hra se od svých předchůdců značně liší. Hra je na principu tower defense, takže budete stavět věže, aby nikdo neprošel.

 66%
Madness Combat Defense

Balonky útočí a vy budete mít za úkol pomocí opiček a různých přístrojů balonky prasknout a zničit. Můžete si taky nakoupit výbušný ananas, slupku od banánu nebo špendlíky. Lehká a celkem zábavná hra.

 70%
Bloons Tower Defense 3

V této hře budete stavět kolem cesty bojové věže, abyste zabránili průjezdu neprátelských jednotek k cíli. Doporučuji stavět zelené a žluté věže.

 59%
Flash Element Tower Defence 2

Warzone Tower Defense se liší od klasických tower defence her tím, že tady nepřátelé neprojíždějí po cestičce, ale rovnou přes celé území. Pro obranu vašeho území můžete stavět opravdu mnoho věží.

 62%
Warzone Tower Defense
FlashGarden Inventor (2.6 MB)

Garden Inventor je postaven na klasickém tower defense systému. Budete bránit svou krásnou zahrádku před nájezdy nepřátelských hmyzáků. Stavte věže (kytičky a skřítky) kolem cesty a zabraňte jim projet po vaší cestě.

 63%
Garden Inventor

Mushroom Farm Defender je hra typu tower defence. Po cestě k vaší houbové farmě ježdí různí nepřátelé a vy jim stavíte kolem cesty věže, které se je snaží zničit, aby se na vaši farmu nedostali a nezničili ji.

 58%
Mushroom Farm Defender
FlashApple Defender (592 kB)

V této tower defence hře budete bránit svůj strom s jablíčkama před brzýma červama, kterí se budou snažit vám jablko ze stromu za každou cenu ukrást. Červi jsou level od levelu drzejší a odolnější. Když bude jablko dozrálé, tak ho nezapomeňte sklidit, abyste dostali peníze.

 62%
Apple Defender

V této hře budou po mapě procházet zombíci z lega a vy je musíte všechny zabít dřív než dorazí na konec cesty. Můžete stavět různé věže.

 68%
Lego Zombie Tower Defence
FlashUltimate Defense 2 (2.3 MB)

Druhý díl hry Ultimate Defense, kde bude vašim úkolem zabránit průjezdu nepřátelských jednotek po vaší cestě. Hra má skvělou grafiku a dobrý příběh. Postavičky se zdokonalují sami, takže hra má i základní prvky RPG.

 65%
Ultimate Defense 2

Pokračování hry Protector, ve které budete mít opět za úkol zabránit nepříteli v průchodu po vaší cestě. Hra je velmi rozmanitá a obsahuje i prvky RPG.

 59%
Protector: Reclaiming the Throne