TopList

Tower defence hry (175 her)

Frontline Defense Special Ops je třetí pokračování výborné tower defence hry. Vaším úkolem bude stavět a upgradovat věže kolem cesty, abyste zabránili průjezdu nepřátelských jednotek na vaše území. Čeká na vás několik levelů, které vás ohromí skvělou grafikou a hratelností.

 68%
Frontline Defense: Special Ops
FlashVillainous (6.3 MB)

V této tower defence hře naruby si prohodíte role. Vaším úkolem nebude ničit jednotky projíždějící po vaší cestě do vaší pevnosti, ale vy si zahrajete za TY jednotky a budete se muset dostat až do nepřátelské pevnosti.

 64%
Villainous
FlashCorporate Wars (5.1 MB)

Ve strategické tower defence hře Corporate Wars budete bránit nepřátelským jednotkám v průjezdu po vaší cestě. Budete stavět různé útočné věže kolem cesty, které znepříjemní nepřátelským jednotkám cestu k vítězství.

 73%
Corporate Wars

City Under Siege je tower defence hra s pěknou grafikou a hodně levely. Ve hře budete bránit průjezdu nepřátelských monster a průletu draků nad vaším územím. K tomu vám dopomůže nespočet útočných věží.

 60%
City Under Siege TD
FlashPrison Planet (5 MB)

Ve hře Prison Planet budete čelit vězeňské vzpouře ve vězení na vzdálené planetě. Hra ve stylu tower defence, ve které budete mít za úkol stavět věže tak, aby neprošel žádný vězeň.

 58%
Prison Planet

Tato hra, které na první dojem působí jako retro hra zvukem i grafikou, si nenajde tolik obdivovatelů jako jiné hry. Ve hře samotné se budete snažit prolomit neboli nabourat do cizího počítače. Toho docílíte tak, že vybudujete silnou obranu a pak pošlete do cizího počítače nespočet virů.

 63%
Hackers vs Hackers

Cursed Treasure Level Pack by se mohla zařadit mezi ty kvalitnější a lépe vypadající tower defence hry. Ve hře budete bránit svých 5 krystalů. Toho docílíte tak, že kolem cesty budete stavět různé věže, které budou ničit nepřátelské jednotky.

 61%
Cursed Treasure: Level Pack!
FlashElemental War (5.5 MB)

Elemental War je moc pěkná tower defence hra, místy velmi obtížná, s překrásnou grafikou. Ve hře budete stavět věže kolem cesty, abyste zabránili nepřátelským jednotkám v průjezdu po vaší cestě. Hra čítá několik desítek zábavných levelů.

 58%
Elemental War

Ve hře Pokémon Tower Defense budete bránit v několika levelech své bonbóny před nájezdy pokémonů. Hra má zajímavý příběh.

 67%
Pokémon Tower Defense

Ve hře Infinite Tower Defense budete stavět a vylepšovat obranné věže kolem cesty tak, aby zneškodnily nepřátelská letadla, která budou chtít za každou cenu proletět do vaší základny.

 48%
Infinite Tower Defense
FlashVirus Wars TD (3.5 MB)

V tower defence hře Virus Wars budete bránit svůj počítač před nájezdy spamu a virů. Vaším úkolem bude kolem cesty stavět a upgradovat věže, které budou likvidovat všechny spamy a viry.

 56%
Virus Wars TD

Frontline Defense 2 je pokračování výborné tower defence hry. Vaším úkolem bude stavět a upgradovat věže kolem cesty, abyste zabránili průjezdu nepřátelských jednotek na vaše území. Čeká na vás několik levelů, které vás ohromí skvělou grafikou a hratelností.

 61%
Frontline Defense 2

Když tučňáci útočí, tak to není žádná legrace, to ale poznáte sami v této tower defence hře. Ve hře na vás čeká několik levelů a v každém z nich budete odolávat nájezdům a náletům tučňáků.

 71%
Penguins Attack TD 3

Ve hře Toy Station Defence budete stavět věže z lega kolem cesty, aby nemohli projet nepřátelské jednotky. Musíte zničit všechny nepřátelské věže dříve než napadnou a zničí váš lego hrad.

 59%
Toy Station Defence

Mimozemšťani se zřítili přimo na vaší zahrádku. V této hře budete v roli mimozemského robota ochraňovat vaši mateřskou loď před nájezdy všech broučků ze zahrádky. Hra je tak trochu ve stylu tower defence s tím rozdílem, že místo stavění věží ovládáte jednoho bojového robota.

 61%
Aliens in the Garden!