TopList

Tower defence hry (175 her)

FlashGarden TD (2.6 MB)

Garden TD je postaven na klasickém tower defense systému. Budete bránit svou krásnou zahrádku před nájezdy nepřátelských hmyzáků. Stavte věže (kytičky a skřítky) kolem cesty a zabraňte jim projet po vaší cestě.

 62%
Garden TD

Balonky útočí už po čtvrté a vy budete mít za úkol pomocí opiček a různých přístrojů balonky prasknout a zničit. Můžete si taky nakoupit výbušný ananas, slupku od banánu nebo špendlíky. Lehká a velmi zábavná tower defence hra.

 79%
Bloons Tower Defense 4

Operation Sand Rider patří mezi tower defence hry. A jak už tomu v těchto hrách bývá, vašim úkolem bude stavět kolem cesty věže, bunkry, bojové jednotky a pěchotu, aby zabránili průjezdu nepřátelských jednotek.

 57%
Operation Sand Rider

Methus Tower Defence není klasická TD hra. Ve hře sice budete bránit svoji pevnost před nájezdy nepřátel, ale ty nebudou chodit po předem určené cestičce. Hra nabízí mnoho zajímavých možností.

 55%
Methus Tower Defence
FlashPenguins Attack TD (3.8 MB)

Když tučňáci útočí, tak to není žádná legrace, to ale poznáte sami v této tower defence hře. Ve hře na vás čeká několik levelů a v každém z nich budete odolávat nájezdům a náletům tučňáků.

 64%
Penguins Attack TD

V této Tower Defence hře budete bránit nepřátelským jednotkám v průjezdu po vaší cestě. Stavět věže kolem cesty, vylepšovat je a útočit na nepřátele.

 58%
Kingdom of Saguenay
FlashEaster Island TD (904 kB)

Easter Island TD je další hra typu tower defence. Vašim úkolem v této hře bude stavět a vylepšovat kolem cesty obranné věže, aby po ní nemohl projet nepřítel.

 57%
Easter Island TD
FlashFavela Heroes (3.4 MB)

Favela Heroes je gangsterská tower defence hra. Budete kontrolovat průjezd vozidel přes vaše území. Stavět na střechy svoje lidi - ozbrojené gangstery, kteří se postarají o pořádek ve městě a o všechna vozidla, včetně těch policejních.

 62%
Favela Heroes
FlashMegabot (6.1 MB)

Megabot je tower defence hra a jako v každé TD hře budete stavět kolem cesty věže. V této hře musíte navíc stavět i elektrárny, aby bylo útočné věže čím napájet. Nepřátelské jednotky nesmějí za žádnou cenu projet.

 53%
Megabot
FlashAutobot Stronghold (3.8 MB)

Autobot Stronghold je tower defence hra, která navazuje na film Transformers. Ve hře s překvapivě pěknou grafikou budete stavět ve městě transformery (obranné věže) kolem cesty, abyste zabránili nepřátelským transformérům dostat se do budovy LG.

 59%
Autobot Stronghold
FlashProtector 3 (4.9 MB)

Již třetí pokračování hry Protector, ve které budete mít opět za úkol zabránit nepříteli v průchodu po vaší cestě. Hra je velmi rozmanitá a obsahuje i prvky RPG.

 59%
Protector 3

Slardar Defence je další tower defence hra. Vypadá to, že prostředí se odehrává na nějaké vesmírné lodi nebo na základně na jiné planetě. Vašim úkolem bude stavět obrané věže kolem cesty a zamezit tak průjezdu nepřátelských jednotek na druhou stranu.

 56%
Slardar Defence
FlashVillage Defenders (1.3 MB)

Village Defenders je další z her typu tower defence. V této hře budete bránit vaše město před nájezdy buldozérů a jiných vozidel. Budete stavět kolem cesty různé útočné věže, které budou bránit průjezdu všech nepřátelských vozidel.

 56%
Village Defenders
FlashGemCraft 2 (11.4 MB)

Druhé pokračování báječné hry GemCraft s názvem kapitola 0. V této hře budete mít za úkol ničit jednotky projíždějící po cestě. Můžete stavět různé útočné věže. Narozdíl od jiných her podobného typu tato nabízí i příběh a několik různých levelů.

 63%
GemCraft 2
FlashInner City TD (732 kB)

Další ze série již dobře známých her tower defence z prostředí prvního dílu hry GTA. Budete kolem cesty stavět policejní hlídky, které musí zabránit průjezdu neprátelských mozidel.

 57%
Inner City TD