TopList

Tower defence hry (175 her)

FlashInk TD (966 kB)

V této tower defense hře si budete moci vybrat ze dvou modifikací hry. V první verzi budete stavět bludiště z věží a snažit se, aby měl nepřítel co možná nejsložitější cestu k cíli. Ve druhé budete stavět klasicky věže kolem cesty.

 57%
Ink TD

Ve hře Spectrum Tower Defense budete bránit cestu, aby po ní neprojel žádný nepřítel. Kolem cesty budete stavět a poté i vylepšovat různé obranné a útočné věže. Hra nabízí propracovaný tutorial.

 57%
Spectrum Tower Defense

Již čtvrté pokračování hry Protector, ve které budete mít opět za úkol zabránit nepříteli v průchodu po vaší cestě. Hra je velmi rozmanitá a obsahuje i prvky RPG.

 62%
Protector 4: Mercenary
FlashFortside (2.6 MB)

Fortside je tower defence hra, kde bude vaším úkolem zničit všechny jednotky, které pojedou po vaší cestě. Kolem cesty budete stavět obráné a útočné věže, které zneškodní nepřátelské mobilní jednotky.

 54%
Fortside
FlashFortside 2 (2.7 MB)

Fortside 2 je tower defence hra, kde bude vaším úkolem zničit všechny jednotky, které pojedou po vaší cestě. Kolem cesty budete stavět obráné a útočné věže, které zneškodní nepřátelské mobilní jednotky.

 53%
Fortside 2
FlashZack's Hardware (5.5 MB)

Zack's Hardware je další z her typu tower defence. Budete stavět a vylepšovat věže kolem cesty, aby nepřítel neměl šanci projít. Netradiční je způsob šetření financí na další věže. Když zničíte nepřátelskou jednotku, tak musíte myší přejet přes materiál, který tam mrtvá jednotka zanechala.

 60%
Zack's Hardware
HTML5Cursed Treasure (6.5 MB)

Cursed Treasure by se mohla zařadit mezi ty kvalitnější a lépe vypadající tower defence hry. Ve hře budete bránit svých 5 krystalů. Toho docílíte tak, že kolem cesty budete stavět různé věže, které budou ničit nepřátelské jednotky.

 64%
Cursed Treasure

Když tučňáci útočí, tak to není žádná legrace, to ale poznáte sami v této tower defence hře. Ve hře na vás čeká několik levelů a v každém z nich budete odolávat nájezdům a náletům tučňáků.

 61%
Penguins Attack TD 2
FlashTyrian: TD (2.9 MB)

Jestli si někdo z vás pamatuje na starou hru Tyrian, tak tohle je předělávka hry do tower defence verze hry. Budete stavět věže a ničit všechny nepřátele. To bude váš hlavní cíl hry.

 57%
Tyrian: TD
FlashCastle Carnage (6 MB)

Castle Carnage se na první pohled podobá tower defence hře, ale není tomu úplně tak. Ve hře nebudete klasicky stavět a vylepšovat věže, ale právě naopak. Vy budete vysílat do boje svoji armádu. Vaše armáda rytířů musí proniknout až do nepřátelské pevnosti a zničit ji.

 59%
Castle Carnage

Tři malá prasátka si postavila obydlí a žila spokojeně až do doby, než přišel velký zlý vlk a prvním dvou prasátkům obydlí zničil. Pak začala válka mezi vlkem a prasátky. Dokážete ubránit své obydlí před nájezdy vlků?

 64%
3 Lil Pigs Home Defense
FlashDefense 1942 (4.6 MB)

Defense 1942 je bojová tower defence hra z prostředí 2. světové války. Budete stavět jednotky kolem cesty, abyste zabránili průjezdu nepřátel přes vaše území. Hra má vcelku pěknou grafiku.

 74%
Defense 1942

Bubble Tanks Tower Defense je příjemná tower defence hra. Žádný stres, prostě pohoda. Čeká na vás několik levelů různé obtížnosti a hru doprovází příjemná hudba.

 66%
Bubble Tanks Tower Defense
FlashMobster Defense (804 kB)

Mobster Defense je gangsterská tower defence hra. Ve hře budete stavět mafiány se zbraněma kolem silnic a ničit nepřátelská vozidla. Ve hře navíc ovládáte panáčka, který sbíra kořist (mince) ze zničených aut.

 56%
Mobster Defense
FlashAstrobase Defense (3.4 MB)

Astrobase Defense je tower defence hra, kde budete bránit svoji vesmírnou stanici. Budete stavět bojové věže, které budou útočit na nepřátelské jednotky.

 59%
Astrobase Defense