TopList

Tower defence hry (175 her)

Ve hře Minecraft Tower Defense budete jako v klasické TD hře bránit svojí pevnost tím, že budete kolem cesty stavět věže, které budou ničit nepřátelské jednotky s tím rozdílem, že na začátku hry si vytvoříte vlastní cestu, kudy nepřítel pojede.

 82%
Minecraft Tower Defense

Bubble Tanks Tower Defense 2 je příjemná tower defence hra. Žádný stres, prostě pohoda. Čeká na vás několik levelů různé obtížnosti a hru doprovází příjemná hudba.

 62%
Bubble Tanks Tower Defense 2

V této děsivé tower defence hře budete odvracet útoky zombies. Stavte a vylepšujte věže, které budou eliminovat všechny zombíky.

 75%
SAS: Zombie Assault TD

Když tučňáci útočí, tak to není žádná legrace, to ale poznáte sami v této tower defence hře. Ve hře na vás čeká několik levelů a v každém z nich budete odolávat nájezdům a náletům tučňáků.

 69%
Penguins Attack TD 4
Medaile
HTML5Takeover (15.7 MB)

Výborná strategická online hra Takeover vás ohromí nejen grafikou a hudbou, ale i super hratelností a příběhem. Ve hře samotné budete bránit a útočit na nepřátelské jednotky, podobně jako je to v tower defence hrách.

 88%
Takeover

Třetí pokračování báječné hry GemCraft s názvem Labyrint. V této hře budete mít za úkol ničit jednotky projíždějící po cestě. Můžete stavět různé útočné věže. Narozdíl od jiných her podobného typu tato nabízí i příběh a několik různých levelů.

 64%
GemCraft 3: Labyrinth
Medaile

Hra Expendables 2 se jmenuje podle stejnojmeného filmu, který právě přišel do kin. Musím říct, že hra se povedla stejně dobře jako film. Hra má parádní grafiku, zvuky i hratelnost. Snad jen by to chtělo více levelů, ale jinak doporučuji všem.

 77%
The Expendables 2: Deploy & Destroy

Online hra The Last Shelter je taková lepší tower defence hra po grafické i herní stránce. Budete procházet jednotlivé území a v každém z nich budete bránit svojí základnu před nájezdy hmyzáků.

 70%
The Last Shelter
FlashBug Attack (11.2 MB)

V této tower defence hře budete bránit svůj cukr před nájezdy brouků. Budete stavět věže kolem cesty, abyste znepříjemnili průchod všem broukům k vaší krabici se sladkým cukrem.

 72%
Bug Attack
FlashWorlds Guard TD (2.2 MB)

Worlds Guard je parádní tower defence hra, ve které na vás čeká několik různých map a spousta nepřátelských jednotek. Cílem hry bude zničit všechny nepřátelské jednotky dříve, než se dostanou do vaší pevnosti.

 58%
Worlds Guard TD
FlashBloom Defender (8.4 MB)

V tower defence online hře Bloom Defender budete stavět kolem cesty útočné stromy, které by měli bránit v průjezdu nepřátelským jednotkám.

 72%
Bloom Defender
FlashMonsters TD (9.9 MB)

V online tower defence hře Monsters TD budete zabíjet příšerky, které budou chtít projít do vaší pevnosti. Čeká na vás několik různých levelů a mnoho strašidelných příšerek.

 63%
Monsters TD
FlashLong Way (8 MB)

V online tower defence hře Long Way vás čeká velká mapa indiánského území, které budete muset bránit. Během několika tower defence map budete muset bránit cesty, po kterých budou jezdit nepřátelští indiáni. Postupem času budete mít k dispozici lepší jednotky a zbraně.

 67%
Long Way

V této rozmanité online tower defence hře budete mít za úkol zničit všechny nepřátelské jednotky, které budou chtít projít přes vaše území. Za pomocí věží a pěchoty budete drtit nepřítele na padrť.

 69%
Hands of War Tower Defense
Medaile
FlashKingdom Rush (30.6 MB)

Výborná strategická online hra Kingdom Rush vás ohromí nejen grafikou a hudbou, ale i super hratelností a příběhem. Ve hře samotné budete bránit a útočit na nepřátelské jednotky, podobně jako je to v tower defence hrách.

 87%
Kingdom Rush