TopList

Tower defence hry (175 her)

Velmi neobvyklý tower defense. Od klasických TD máte k dispozici jednoho hrdinu, kterým se vznášíte nad mapou a útočíte na nepřátele. Také můžete klasicky stavět věže kolem cesty.

 55%
Toytown Tower Defense

Skvělá tower defense hra, zdánlivě připomínající Desktop Tower Defence. Nebráníte cestu, ale celou arénu, po které nepřítel může jezdit všemy směry.

 57%
Frontline Tower Defense

Další z her tower defense. Bráníte cestu před nepřítelem. Jak sám název hry napovídá, tahle je dost jednoduchá po grafické i herní stránce.

 63%
Simple Tower Defense 3
FlashVR Defender Y3k (6.1 MB)

Nenechte se na první pohled zmást grafickým zpracováním hry. Jde o velmi povedený tower defense ze známé americké produkce. Snad nemusím připomínat, že ve hře stavíte a vylepšujete věže, abyste zabránili nepříteli v průjezdu po vaší cestě.

 55%
VR Defender Y3k
FlashBesieged (4.4 MB)

Další hra na způsob tower defense. Po cestě přijíždějí nepřátelské jednotky a vy stavíte kolem cesty útočné věže, které se sami postupem času vylepšují. Nepřátelé nesmí proniknou do vaší pevnosti.

 65%
Besieged
FlashGemCraft (4 MB)

V této hře budete mít za úkol ničit jednotky projíždějící po cestě. Můžete stavět různé útočné věže. Narozdíl od jiných her podobného typu tato nabízí i příběh a několik různých levelů.

 66%
GemCraft
FlashRandom Defence (3.6 MB)

Stavte a vylepšujte útočné věže kolem cesty, aby nepřítel neměl žádnou šanci project po vaší cestě. Zahrát si můžete hned několik druhů map.

 57%
Random Defence

Na planetu Zemi začíná invaze nepřátelských mimozemských lodí. Vašim úkolem ve hře bude všechny nepřátelské lodě zničit dříve než se dostanou moc blízko Zemi. Stavte a vylepšujte obranné věže a zničte všechny nepřátele.

 54%
Massive Space Tower Defense
FlashXeno Tactic 2 (1.6 MB)

Pokračování opravdu povedené hry. Musíte uhlídat prostor na Vaší vesmírné lodi, kde budou pořád procházet alieni. Abyste jim v tom zabránili, tak za naspořené peníze musíte nakupovat bojové věže. Těch máte k dispozici hned několik.

 62%
Xeno Tactic 2

Ve druhém díle této strategicko-obranné hry bude vašim úkolem zabránit průjezdu nepřátelských jednotek po vaší cestě. Narozdíl od prvního dílu, druhý díl nabízí více map.

 58%
Omega Tower Defense 2

Další hra, ve které bude vašim úkolem zabránit průjezdu nepřátelských jednotek po vaší cestě. Stavte a vylepšujte obranné věže. A zničte všechny vaše nepřátele.

 60%
Omega Tower Defense
FlashMaster of Security (342 kB)

Váš počítač může být velmi lehce napadnutelný zvenku. Zkuste se ubránit nevyžádaným reklamám, spamu a virům.

 56%
Master of Security

Dokážete ubránit svou pevnost před přicházejícími vojáky? Na výběr máte několik věží, a také postavičku, se kterou můžete libovolně chodit po mapě a střílet na nepřátelské vojáky.

 66%
Elite Forces: Defense
FlashUltimate Defense (1.6 MB)

Další z her kde bude vašim úkolem zabránit průjezdu nepřátelských jednotek po vaší cestě. Hra má lepší grafiku a dobrý příběh. Postavičky se zdokonalují sami, takže hra má i základní prvky RPG.

 66%
Ultimate Defense

V této obranné strategické hře bude vašim úkolem zabránit průjezdu nepřátelských jednotek přes vaše území. Hra je poměrně pěkně graficky zpracovaná a nabízí mnoho herních mozností.

 58%
The Commander's Sister