TopList

Tower defence hry (175 her)

Medaile

Pokud jste milovníky tower defence her, tak věřte, že tohle je jedna z nejlepších tower defence her online na celém světě a dalo by se říct, že jedna z prvních MMO TD her vůbec. Je velmi náročná na grafiku, ale stojí to za to. Doporučujeme!

 94%
Age of Defenders

Ve hře Minecraft Tower Defence 2 budete jako v klasické TD hře bránit svojí pevnost tím, že budete kolem cesty stavět věže, které budou ničit nepřátelské jednotky s tím rozdílem, že na začátku hry si vytvoříte vlastní cestu, kudy nepřítel pojede.

 82%
Minecraft Tower Defence 2
FlashTowers Trap (1.5 MB)

Towers Trap je tower defence hra, kde si sami budete tvořit cestu, po které budou jezdit nepřátelské jednotky.

 89%
Towers Trap
HTML5Keeper of the Grove (10.7 MB)

Keeper of the Grove je online tower defence hra, kde budete mít za úkol uhlídat krystaly. Spousta nepřátel se vám je bude snažit ukrást a proto musíte stavět kolem cesty bojové věže, které budou ničit všechny nepřátelské jednotky jednu po druhé.

 94%
Keeper of the Grove
Medaile
FlashSwarm Defender (6.8 MB)

Swarm Defender je velmi povedená tower defence hra odehrávající se na mimozemské planetě, kde budete muset ubránit svou základnu před nájezdy líhnoucích se bytostí z jiného světa (podobající se Zergům ze hry StarCraft).

 93%
Swarm Defender
FlashViking Warfare (10.2 MB)

V této strategické tower defence hře budete čelit nájezdům vikingů. Čeká na vás několik rozličných levelů a spousta dobrodružství.

 88%
Viking Warfare
Medaile

Hra Expendables 3 se jmenuje podle stejnojmenného filmu, který právě přišel do kin. Musím říct, že hra se povedla stejně dobře jako film. Hra má parádní grafiku, zvuky i hratelnost. Snad jen by to chtělo více levelů, ale jinak doporučuji všem.

 75%
The Expendables 3: Deploy & Destroy Reloaded
FlashCommand & Control (26.2 MB)

Command & Control je tower defence hra ze současnosti. Ocitnete se ve městě, kde můžete obsadit předem určené budovy a pak odstřelovat nepřátelské jednotky, které se budou snažit dostat skrz válečné území.

 87%
Command & Control
FlashZombie Crusade (14.3 MB)

Zombie Crusade je tower defence online hra, kde budete zabíjet všemožné zombíky. Po každém dokončeném kole si budete moci vylepšit zbraně nebo jednotky.

 85%
Zombie Crusade

Povedená tower defence hra s prvky real-time strategie s moc pěknou grafikou. Jak už to v těchto hrách bývá, budete ničit všechny nepřátelské jednotky, které chtějí zaútočit na vaší základnu.

 71%
Crystallium Wars TD
Medaile
FlashSummon the Hero (13.4 MB)

Neobvyklá tower defence hra, ve které budete hlídat cestu, po které se budou přesouvat nepřátelské jednotky. Vaše malá armáda v čele s hrdinou vám pomůže odvrátit jejich zlověstné útoky.

 80%
Summon the Hero

V online tower defence hře Tesla War of Currents si vyzkoušíte, jaké to asi je naruby v TD hrách. Vaším úkolem nebude ničit nepřátelské jednotky, které se budou snažit projet po vaší cestě, ale vy budete projíždět po té cestě a ničit nepřátelské věže.

 84%
Tesla: War of Currents
FlashFinal Siege (11.6 MB)

Online hra Final Siege je tower defence hra, ve které budete zabíjet všechny zombies. K tomu vám dopomohou různé bojové věže.

 88%
Final Siege
Medaile
FlashKingdom Rush Hacked (24.4 MB)

Hacknutá verze výborné tower defence hry Kingdom Rush, ve které máte hned od začátku dostupná všechna vylepšení a Premium Content. Je to jako byste hráli s cheatama. Doporučujeme klasickou verzi hry. Tohle je jen pro pobavení.

 98%
Kingdom Rush Hacked
Medaile

Dlouho očekávaná online tower defence hra Kingdom Rush Frontiers je konečně tu! Utkejte se opět se silami zla a s démony z jiného světa a poražte je. Doporučujeme!!!

 94%
Kingdom Rush 2: Frontiers