TopList

Tower defence hry (175 her)

Medaile

Výborná tower defence hra, která vás zabaví na dlouhou dobu pokud milujete tento typ her. Ve hře budete stavět 4 druhy věží, které ve správném pořadí zastaví temného nepřítele. Po každé úspěšně dokončené misi získáte hvězdičky, které se hodí na upgrade vašich věží nebo kouzel.

 83%
The Keeper of 4 Elements
FlashZombie World (10.7 MB)

Online tower defence hra Zombie World je hra plná zombíků a krve. Ve hře samotné na vás čeká několik misí a v každé z nich budete muset pozabíjet všechny zombies.

 82%
Zombie World
FlashMauled Zero (4.7 MB)

Online tower defence hra, ve které budete stavět věže kolem cesty, abyste zabránili nepřátelským jednotkám v postupu skrze vaše území. Po každé vyhrané misi dostanete 3 body pro upgrade vašich jednotek a věží.

 73%
Mauled Zero
Medaile
HTML5Cursed Treasure 2 (20.2 MB)

Cursed Treasure 2 by se mohla zařadit mezi ty kvalitnější a lépe vypadající tower defence hry. Ve hře budete bránit svých 5 krystalů. Toho docílíte tak, že kolem cesty budete stavět různé věže, které budou ničit nepřátelské jednotky.

 87%
Cursed Treasure 2
FlashMonster Bastion (12.5 MB)

V této strategické online tower defence hře budete bránit vaší pevnost před nájezdy nepřátelských jednotek.

 80%
Monster Bastion
Medaile

Online hra Giants and Dwarves TD je velice povedená tower defence hra s velmi pěknou grafikou a zajímavým příběhem.

 86%
Giants and Dwarves TD
FlashTower Machines (7.1 MB)

V této online tower defence hře budete likvidovat nepřátelské jednotky pomocí útočných věží postavených kolem cesty. Čeká na vás několik zajímavých levelů.

 78%
Tower Machines
Medaile
FlashStormy Castle (10.3 MB)

V této strategické online hře budete bojovat s nepřítelem. V celku rozsáhlá a pěkná hra nabízí opravdu mnoho herních možností, upgradů, jednotek a všeho možného.

 88%
Stormy Castle

V této neobvyklé tower defence hře budete bránit svojí pevnost před nájezdy nepřátel.

 80%
The Utans: Defender of Mavas
Medaile

Výborná strategická online hra Incursion 2 vás ohromí nejen grafikou a hudbou, ale i super hratelností a příběhem. Ve hře samotné budete bránit a útočit na nepřátelské jednotky, podobně jako je to v tower defence hrách.

 91%
Incursion 2: The Artifact
FlashFallen Empire (19.6 MB)

Fallen Empire je moc pěkná tower defence online hra. Čeká na vás několik rozmanitých levelů a spousta nepřátel.

 76%
Fallen Empire

Balonky útočí už po páté a vy budete mít za úkol pomocí opiček a různých přístrojů balonky prasknout a zničit. Můžete si taky nakoupit výbušný ananas, slupku od banánu nebo špendlíky. Lehká a velmi zábavná tower defence hra.

 90%
Bloons Tower Defense 5
Medaile
FlashDemons vs Fairyland (11.1 MB)

Výborná strategická online hra Demons vs Fairyland vás ohromí nejen grafikou a hudbou, ale i super hratelností a příběhem. Ve hře samotné budete bránit a útočit na nepřátelské jednotky, podobně jako je to v tower defence hrách.

 82%
Demons vs Fairyland
FlashMonsters TD 2 (11.9 MB)

V online tower defence hře Monsters TD 2 budete zabíjet příšerky, které budou chtít projít do vaší pevnosti. Čeká na vás několik různých levelů a mnoho strašidelných příšerek.

 66%
Monsters TD 2
Medaile
FlashIncursion (15.4 MB)

Výborná strategická online hra Incursion vás ohromí nejen grafikou a hudbou, ale i super hratelností a příběhem. Ve hře samotné budete bránit a útočit na nepřátelské jednotky, podobně jako je to v tower defence hrách.

 83%
Incursion